Google Translate Translate
Susisiekite: +370 687 51535 El. paštas: rms@r-m-s.lt

Apie mus

Esame moderni įmonė, dirbanti rinkoje nuo 2001 metų. Užsiimame įvairiausių ekspozicinių indų, pagamintų iš labai atsparių dūžiams medžiagų, tokių kaip melaminas, akrilas, polikarbonatas ar nerūdijantis plienas, pardavimu.

Mūsų asortimente rasite aukštos kokybės vienkartinių, keramikinių bei porcelianinių serviravimo indų.


Siūlome labai platų profesionalios virtuvės indų ir rakandų asortimentą bei transportavimo dėžių – termosų pasirinkimą. 

Esame oficialūs prekinių ženklų atstovai Lietuvoje:

- "San Jamar" - įmonė gaminanti vienkartinių puodelių ir kitus dozatorius;

- "Dalebrook" - įmonė gaminanti indus iš melamino ir akrilo.


Mums labai svarbus aukštos kokybės klientų aptarnavimas. Siekiame užtikrinti siūlomų produktų geriausią kokybę ir ilgalaikį naudojimą.


Nuolat plečiame savo asortimentą, pristatome naujausias pasaulines maisto eksponavimo tendencijas, parduodamus gaminius importuojame iš garsiausių užsienio kompanijų, todėl stengiamės atitikti kiekvieno, net reikliausio, kliento poreikius. Visada patariame ir padedame pasirinkti. 


Siūlome profesionalius, funkcionalius ir netgi  netradicinius sprendimus prekybos centrams, viešbučiams, restoranams, kavinėms.

Tiesiogiai bendradarbiaujame su gamintojais, todėl visada galime pasiūlyti geriausią kainą ir trumpiausią pristatymo terminą.


Visi mūsų įmonės siūlomi gaminiai yra pagaminti pagal ES direktyvų reikalavimus ir turi atitinkamus kokybę patvirtinančius sertifikatus.

Nuolat organizuojame įvairius išpardavimus bei nuolaidas. 


Internetinė svetainė sukurta taip, kad galėtumėte ja naudotis kuo paprasčiau ir efektyviau surasti norimą informaciją. 


Rational Market Solutions - profesionalus ir patikimas partneris!

RMS komandaŠioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate juos naudoti. Privatumo politika

Sutinku
×